PRI NÁKUPE PRODUKTOV OXY-TREAT ZÍSKATE AKO DARČEK LUXUSNÚ KOZMETICKÚ TAŠTIČKU SO VZORKAMI A ZRKADIELKOM

Objavte Labo

SPOLOČNOSŤ LABO

Labo Suisse je lídrom na trhu prémiových dermokozmetických produktov inšpirovaných estetickou medicínou.

Spoločnosť Labo Suisse bola založená v Bazileji v roku 1986 a už viac ako 30 rokov sa neustále zaoberá výskumom a vývojom špičkových techník s cieľom vyrábať neinvazívne a vysoko účinné produkty. Labo Suisse je uznávaná a preslávená po celom svete za používanie najnovších technológií, pochopenie a predvídanie trendov. V súčasnosti sa značka Labo predáva v 44 krajinách, je v ponuke v najlepších predajniach sveta a môže sa spolahnúť na vysokú lojalitu zákazníkov.

VÝSKUM A INOVÁCIE

Labo každý deň pracuje na prekonaní hraníc dermo-kozmetickej vedy tým, že zdokonaľuje svoje schopnosti, experimentuje s novými aktívnymi zložkami, hľadá nové receptúry a nové aplikačné metódy a predvída trendy, pričom nezabúda na potreby svojich zákazníkov.

Labo vždy robilo z neustálej inovácie základný pilier spoločnosti a aplikovalo ju na všetky svoje značky. Jednou z hlavných hybných síl inovácií je nájsť nové kozmetické riešenia, ktoré sú schopné sa vyrovnať výkonom estetickej medicíny. Ponúka alternatívne, neinvazívne, vysoko efektívne riešenia estetických problémov. Z tohto dôvodu Labo neustále sleduje nové trendy a inovácie v estetickej medicíne a študuje nové metódy a produkty, za účelom dosahovať podobné výsledky z hľadiska účinnosti.